PROGRAMLARIN EN GÜNCEL SÜRÜMLERİ İÇİN ADRES:

 

Adobe Flash Player 10.1.85.3
 

Adobe Flash Player internet üzerinde animasyonları, reklamları, flash videoları görüntülemenizi sağlayan ücretsiz bir tarayıcı eklentisidir. Her bilgisayarda kurulmuş olması gerekir. Non-İE olanı, İnternet Explorer dışındaki tarayıcılar için kullanılan sürümü.

 

 

Adobe Reader 9.4.0 Türkçe

 

 

Adobe firmasının pdf okuma programı. Güvenlik açıklarının giderildiği son sürüm. Türkçe dil desteği ile kullanılabilmektedir.

 

Crap Cleaner 2.35.1223

 

Crap Cleaner, sisteminizdeki gereksiz dosyaları silerek daha kararlı ve dolayısıyla hızlı bir bilgisayara kavuşmanızı sağlar. Ücretsiz ve Türkçe dil desteklidir.

 

Foxit Reader 4.2.0.928

 

Adobe Reader programının alternatifi, hızlı bir pdf okuma programı. Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Bir önceki sürümünde güvenlik açığı bulunduğundan kısa sürede yeni sürüme güncellenmiştir.

 

İnternet Explorer 8 TürkçeGüvenliği artırılmış hızlı bir web tarayıcısıdır.İnternet Explorer 7'ye göre daha hızlı ve güvenlidir. Diğer web tarayıcılarına göre üstünlükleri olan bir tarayıcıdır.

 

 

 

Microsoft Office Uyumluluk PaketiMicrosoft Office 2007 uygulamalarıyla hazırlanan dosyaların Microsoft Office 2003 programı ile çalışmasını sağlayan bir eklenti.

 

Microsoft Security Essentials TürkçeMicrosoft'un kullanıma sunduğu Security Essentials adlı güvenlik yazılımı kısa sürede kullanıcılardan büyük ilgi gördü. Yeni sürümüne Türkçe dil desteği eklendi.Anti virüs programının kullanılabilmesi için windows işletim sisteminin lisanslı olması gerekmektedir.

 

 

Spybot - Search & Destroy 1.6.2 TürkçeCasus yazılımları ve kayıt defterinde bulunan casus bilgileri bularak onları temizleyen etkili ve ücretsiz bir program. Her bilgisayarda bulunması gereken bir program.

 

Winrar 3.93 Türkçe Deneme SürümüRar, zip uzantılı olarak sıkıştırılmış dosyaları açmaya yarayan bir program. Türkçe dil desteği bulunmaktadır.